ترموود گونه کاج

ترموود گونه کاج :چوب درخت کاج(pine) جزو چوب های نرم طبقه بندی می شود و بهترین گزینه برای نما ساختمان و محوطه های باز به دلیل وزن کم و دوام زیاد در برابر انواع شرایظ آب و هوایی و تغییرات جوی بعد از عملیات ترمو شدن می باشد.

تنها اشعه UV آفتاب می تواند برای این محصول مضر باشد که با رنگ مخصوص ترمووود که ANTI UV می باشد کاملا این مسئله حل می شود و چوبی که با رنگ استاندارد و اصلی که مخصوص ترموود هست رنگ شده باشد هیچ گونه مشکلی در برابر آفتاب نخواهد داشت.

شرایط مساعد منطقه ای و آب و هوایی فنلاند که در شمال اسکاندیناوی واقع شده  همچنین قدرت خاک این ناحیه که به اصطلاح به آن توندرا می گویندباعث شده درخت کاج رشد بالقوه ای در این منطقه داشت باشد.

شرایط قطبی و سرد بودن بیشتر فصول سال در این منطقه باعث شده درخت کاج یا همان  PINE به بهترین شکل رشد و نمو کند که از خصوصیات فوق العاده جالب آن می توان به رشد صاف و کاملا عمودی درخت کاج اشاره کرد که این نوع رشد باعث تبدیل شدن درخت کاج به مناسب ترین گزینه برای ترموود شدن می باشد.این متریال با توجه به نوع برش و ابزارهایی که روی چوب استفاده شده به انواع مختلف به شکل زیر طبقه بندی می شود.

ترموود گونه کاج

پروفیل کاج SHP

SHP PINES PROFIL

ترموود گونه کاج

پروفیل ترموود چهار تراش ساده یا SHP به دلیل تنوع زیاد در مقاطع مختلف پرکاربردین نوع پروفیل ترمووود می باشد.نما داخلی و بیرونی،کف،آلاچیق،پرگولا ،سونا…از کاربردهای این محصول می باشد.
مقاطع ترموود SHP
ابعاد میلیمتر92*16
92*19
117*19
92*26
117*26
42*42
68*42
92*42
140*42
DIMENSIONS mm
دسته بندیTHERMOWOOD-D CLASS
نوع چوبPINE SHP SPECIES

پروفیل کاج DECK

DECK PINES PROFIL

مقاطع ترموود DECK
ابعاد میلیمتر117*26 DIMENSIONS mm
دسته بندیTHERMOWOOD-D CLASS
نوع چوبDECK PINE SPECIES

پروفیل کاج UTV

UTV PINES PROFIL

مقاطع ترموود UTV
ابعاد میلیمتر117*20 DIMENSIONS mm
دسته بندیTHERMOWOOD-D CLASS
نوع چوبUTV PINE SPECIES

پروفیل کاج UTS

UTS PINES PROFIL

ترموود گونه کاج

پروفیل ترموود UTS به دلیل شیارهایی که در لبه چوب ساخته شده(فاق و زبانه) به صورت پنهان در داخل هم قفل می شوند.این نوع پروفیل ترمووود مناسب استفاده در نمای بیرونی و داخلی ساختمان و مراکز تجاری می باشد.
مقاطع ترموود UTS
ابعاد میلیمتر117*20 DIMENSIONS mm
دسته بندیTHERMOWOOD-D CLASS
نوع چوبUTS PINE SPECIES