رنگ ترمووود

رنگ ترموود:

رنگ ترموود چوب درخت کاج پس از عملیات ترمو شدن استاندارد در برابر تمام شرایط جوی از قبیل باران و برف  کاملا مقاوم بوده وتنها اشعه UV خورشید می تواند برروی چوب تاثیرات نامطلوبی داشته باشد.

رنگ استاندارد و مخصوص ترمووود که ضد اشعه یو وی(UNTI UV) می باشد می تواند این تاثیرات را کاملا بر طرف کرده و همچنین این امکان را برای مشتریان و طراحان گرامی فراهم می کند که با سلیقه و دیزاین  خود از میان انواع طیف های رنگی موجود رنگ مد نظر خود را انتخاب نمایند.

شرکت رنگ تیکوریلا با 150 سال سابقه در صنایع رنگ سازی در کشور فنلاند یکی از معتبرترین کارخانه های رنگ دنیا می باشد که انواع گوناگونی از رنگ در طیف های رنگی گسترده تولید می کند.

رنگ مخصوص ترموود یکی از مهمترین ومعتبرترین تولیدات شرکت تیکوریلا  که مورد تایید انجمن جهانی ترموود هست می باشد که در دو نوع رنگ ترموود پایه آب ورنگ ترموود پایه روغن به بازار عرضه می نماید.

مجموعه دیاوود عامل فروش شرکت تیکوریلا در ایران می باشد و تمام محصولات را با گارانتی به مشتریان گرامی عرضه می کند.

رنگ ترمووود در دو نوع پایه آب و پایه روغن  برای انواع کاربردهای چوب ترمو موجودمی باشد.

رنگ ترمووود پایه آب:

باتوجه به پایه آب بودن این رنگ پس از عملیات رنگ آمیزی در حدود 2 الی 3 میلیمتر رنگ در داخل چوب نفوذ می کند که این خود باعث می شود هیچ لایه خارجی روی چوب ایجاد نشود ودر مقابل آفتاب پوسته پوسته نشود.استفاده از رنگ ترمووود غیر استاندارد سبب خرابی و پوسته پوسته شدن چوب می شود.

رنگ ترمووود پایه روغن:

این نوع رنگ ترمووود حلال آن تربانتین می باشد که در شرکت رنگ تیکوریلا از تصفیه صمغ درخت کاج بدست می آید.که کاملا غیر سمی و هیچ گونه آلایندگی زیست محیطی ندارد و تقریبا همان بوی درخت کاج را دارد.و مانند رنگ پایه آب کاملا جذب چوب می شود وهیچ لایه ای بر روی چوب ایجاد نمی کند و بهترین رنگ برای کف پوش های چوبی و نماهایی که در معرض آفتاب و گرد و غبار هستند می باشند.

برای خواندن اصول رنگ آمیزی چوب ترموود اینجا کلیک کنید.

طیف رنگی تیکوریلا

TIKKURILA COLOR COLLECTION

سوالی دارید؟ در واتس اپ با ما گفتگو کنید
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
تماس با DIAWOOD